Cerere de cotație
românesc
1707014153204-2000-RB Imagine3M
153204-2000-RB
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
924+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    153204-2000-RB
  • Descriere
    CONN 2MM SKT 4POS THRU-BRD SMD
  • Modelul ECAD
  • Voltaj
    500VDC
  • terminare
    Solder
  • Stil
    Board to Board or Cable
  • Serie
    1532
  • Row Spacing - împerecherea
    0.079" (2.00mm)
  • Pitch - Împerechere
    0.079" (2.00mm)
  • ambalare
    Tray
  • Alte nume
    1532042000RB
    3M5410
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 105°C
  • Număr de rânduri
    2
  • Numărul de poziții încărcate
    All
  • Numărul de poziții
    4
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material Inflamabilitate
    UL94 V-0
  • Înălțimea de stivuire mărită
  • Producător Standard Timp de plumb
    6 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Materialul de izolație
    Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled
  • Înălțimea izolației
    0.129" (3.28mm)
  • Culoarea izolației
    Black
  • Ingress Protection
  • Caracteristici
  • Tipul de fixare
    Push-Pull
  • descriere detaliata
    4 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
  • Ratingul curent
    1A
  • Tip de contact
    Female Socket
  • Contact Formă
    Square
  • Materiale de contact
    Copper Alloy
  • Lungime de contact - Postare
  • Contactați Finish Thickness - Post
  • Contact Finisare Grosime - Împerechere
    30.0µin (0.76µm)
  • Contactați Finish - Postați
    Tin
  • Contact Finish - Împerechere
    Gold
  • Tip conector
    Receptacle, Bottom or Top Entry
  • Aplicații
153208-2000-RB-WB
153208-2000-RB-WB
Descriere: CONN 2MM SKT 8POS THRU-BRD SMD
Producători: 3M
1532-B-6-B-5
1532-B-6-B-5
Descriere: ROUND SPACER BRASS 3/16"
Producători: RAF
15320
Descriere: BOARD TERM TURRET DBL 33POS
Producători: Keystone Electronics Corp.
153204-2000-TB
153204-2000-TB
Descriere: CONN SKT 2MM 4POS THRU-BRD SMD
Producători: 3M
Descriere: CABLE 4POS
Producători: Phoenix Contact
Descriere: CBLE 5POS 7/8" 16UNF SKT-WIRE 4M
Producători: Phoenix Contact
Descriere: CABLE 4POS
Descriere: TERM TURRET SINGLE L=5.94MM TIN
Descriere: CABLE 3POS 7/8" SOCKET-WIRE 6M
Descriere: CBLE 5POS 7/8" 16UNF SKT-WIRE 2M