Acasă > Produse > Benzi, adezivi, materiale > Bandă > 2.75-5-RP16
Cerere de cotație
românesc
136245
2.75-5-RP16
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
2+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    2.75-5-RP16
  • Descriere
    TAPE DBL COATED GRY 2 3/4"X 5YDS
  • Modelul ECAD
  • Lăţime
    2.75" (69.85mm) 2 3/4"
  • folosire
  • Grosime - suport, transportator
  • Grosime - Adeziv
  • Grosime
    0.0160" (16.0 mils, 0.406mm)
  • Interval de temperatură
    200°F (93°C) Max
  • Tipul de bandă
    Double Coated, Double Sided
  • Perioada de valabilitate a produsului
    Date of Shipment
  • Termen de valabilitate
    24 Months
  • Serie
    VHB™ RP16
  • Producător Standard Timp de plumb
    3 Weeks
  • Lungime
    15' (4.6m) 5 yds
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Culoare
    Gray
  • Înapoi, Carrier
    Acrylic Foam
  • Adeziv
    Acrylic
Descriere: TAPE DBL COATED BLK 2 3/4"X 5YDS
Producători: 3M
2.75VFRHA6R
2.75VFRHA6R
Descriere: FUSE 2.75KV 6R
Producători: Bussmann (Eaton)
Descriere: TAPE DBL COATED WHT 2 3/4"X 5YDS
Producători: 3M
Descriere: TAPE DBL COATED GRY 2 3/4"X 5YDS
2.75-5-RP32
2.75-5-RP32
2.75-5-RP45
2.75-5-RP45
2.7DMC4.7FMEFC10X23
2.7DMC4.7FMEFC10X23
Descriere: CAP 4.7F 20% 2.7V THROUGH HOLE