Cerere de cotație
românesc
799886929834-03-10-RK Imagine3M
929834-03-10-RK
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    929834-03-10-RK
  • Descriere
    CONN HEADER .100 SNGL STR 10POS
  • Modelul ECAD
  • Voltaj
  • terminare
    Solder
  • Stil
    Board to Board
  • invaluindu
    Unshrouded
  • Serie
    929
  • Row Spacing - împerecherea
  • Pitch - Împerechere
    0.100" (2.54mm)
  • ambalare
    Bulk
  • Lungimea totală de contact
    0.745" (18.92mm)