Acasă > Produse > Cabluri, Firuri - Management > Cabluri și cabluri > CT36BK175-L
Cerere de cotație
românesc
3127034CT36BK175-L Imagine3M
CT36BK175-L
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
50+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    CT36BK175-L
  • Descriere
    36" BLACK 175LB CABLE TIE
  • Modelul ECAD
  • Sârmă / cablu de tip Tie
    Standard, Locking
  • Lăţime
    0.340" (8.64mm)
  • Rezistență la tracțiune
    175 lbs (79.40 kg)
  • Serie
  • ambalare
    50 per Pkg
  • Alte nume
    3M126BKL
    CT36BK175L
  • Tipul de montare
    Free Hanging (In-Line)
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material
    Polyamide (PA66), Nylon 6/6
  • Producător Standard Timp de plumb
    3 Weeks
  • Lungime - Aproximativ
    36.00"
  • Lungime - Actuală
    3.000' (914.40mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    UV Resistant
  • descriere detaliata
    Standard, Locking Black 11.00" (279.40mm) 0.340" (8.64mm) 175 lbs (79.40 kg) 3.000' (914.40mm)
  • Culoare
    Black
  • Bundle Diameter
    11.00" (279.40mm)
CT3677
CT3677
Descriere: IC LEAD COMB KIT RED 0.5MM 12 PC
Producători: Cal Test Electronics
Descriere: TWIN LEAD ADAPTER 5MM W/ 2 CLIPS
Descriere: TWIN LEAD ADAPTER 3.5MM W/ 2 CLI
Descriere: DIFFERENTIAL PROBE KIT, 100MHZ 1
Descriere: DIFFERENTIAL PROBE KIT 70MHZ 100