Acasă > Produse > Ansambluri de cabluri > Reuniuni rectangulare de cabluri > M3CCK-1006R
Cerere de cotație
românesc
1120636M3CCK-1006R Imagine3M
M3CCK-1006R
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    M3CCK-1006R
  • Descriere
    IDC CABLE - MKC10K/MC10M/MKC10K
  • Modelul ECAD
  • folosire
  • ecranare
    Unshielded
  • Serie
  • Pitch - Conector
    0.100" (2.54mm)
  • Pitch - cablu
    0.050" (1.27mm)
  • Număr de rânduri
    2
  • Numărul de poziții
    10
  • Lungime
    0.500' (152.40mm, 6.00")
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    Polarizing Key
  • descriere detaliata
    10 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.500' (152.40mm, 6.00")