Cerere de cotație
românesc
MNG18-250DFK
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MNG18-250DFK
  • Descriere
    CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
  • Modelul ECAD
  • Sârmă ecartament
    18-22 AWG
  • terminare
    Crimp
  • Tipul terminalului
    Standard
  • Tab Lățime
    0.250" (6.35mm)
  • Tab Grosime
    0.032" (0.81mm)
  • Tab Lungime
  • Serie
    Scotchlok™
  • ambalare
    Bulk
  • Alte nume
  • Tipul de montare
    Free Hanging (In-Line)
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    3 Weeks
  • Lungime - În general
    0.860" (21.84mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diametrul izolației
    0.145" (3.68mm)
  • Izolatie
    Non-Mating End Insulated
  • Gen
    Female
  • Caracteristici
  • descriere detaliata
    0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 18-22 AWG Crimp Connector Non-Mating End Insulated