Cerere de cotație
românesc
3218924P25LE-068S-DA Imagine3M
P25LE-068S-DA
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
200+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    P25LE-068S-DA
  • Descriere
    CONN SOCKET 68POS .050" GOLD
  • Modelul ECAD
  • Tipul sârmei
    Ribbon Cable
  • Sârmă ecartament
    30 AWG
  • Serie
    P25LE
  • Spațierea rândului
  • Pas
    0.050" (1.27mm)
  • ambalare
    Bulk
  • Alte nume
    P25LE068SDA
  • Număr de rânduri
    2
  • Numărul de poziții
    68
  • Tipul de montare
    Free Hanging (In-Line)
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    9 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    Feed Through, Strain Relief
  • Tipul de fixare
    Latch Lock/Eject Hooks
  • descriere detaliata
    68 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold 30 AWG