Acasă > Produse > optoelectronică > Module de afișare - LCD, OLED, grafică > SK-43DCT-PI
Cerere de cotație
românesc
2713039SK-43DCT-PI Imagine4D Systems
SK-43DCT-PI
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    SK-43DCT-PI
  • Descriere
    KIT ULCD-43DCT-PI USD4GB UUSBPA5
  • Modelul ECAD
  • Zona de vizualizare
    95.04mm W x 53.86mm H
  • Ecran tactil
    Capacitive
  • Serie
  • Alte nume
    SK43DCTPI
    Lead free / RoHS Compliant
  • Interfață
    TTL
  • Grafică Culoare
    Red, Green, Blue (RGB)
  • Dot Size
  • Dot Pixeli
    480 x 272
  • Dot Pitch
    0.07mm W x 0.20mm H
  • Tipul de afișare
    TFT - Color
  • Modul de afișare
    Transmissive
  • Dimensiunea ecranului diagonal
    4.3" (109.22mm)
  • descriere detaliata
    Capacitive Graphic LCD Display Module Transmissive Red, Green, Blue (RGB) TFT - Color TTL 4.3" (109.22mm) 480 x 272