Acasă > Produse > Întreruperi > Comută întrerupătoare > 12166AD2GK
Cerere de cotație
românesc
12166AD2GK
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
10+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    12166AD2GK
  • Descriere
    SWITCH TOGGLE 4PDT 4A 125V
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    30V
  • Tensiunea nominală - AC
    125V
  • Stilul de terminare
    Solder Lug
  • Funcția de comutare
    On-On
  • Serie
    12000
  • Dimensiunile de tăiere a panoului
    Circular - 12.00mm Dia
  • ambalare
    Bulk
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Panel Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Tensiunea de iluminare (nominala)
  • Tipul de iluminare, Culoare
  • lumină
    Non-Illuminated
  • Caracteristici
    Epoxy Sealed Terminals, Front Panel Sealing
  • Viața electrică
    20,000 Cycles
  • descriere detaliata
    Toggle Switch 4PDT Panel Mount
  • Ratingul curent
    4A (AC/DC)
  • Circuit
    4PDT
  • Bucșă filetată
    15/32-32
  • Tipul actuatorului
    Standard Round
  • Materialul de acționare
    Brass, Chrome Plated
  • Lungimea actuatorului
    17.30mm
Descriere: APD WIRE SEALS YEL 1.9-2.1MM
Producători: Cannon
121668-0268/PC
121668-0268/PC
Descriere: CONTACT SOCKET 16-18AWG CRIMP
Producători: ITT Cannon, LLC
121690_REV1
121690_REV1
Descriere: HEATPIPE SINTERED 10MMX200MM
Producători: Wakefield-Vette
Descriere: APD WIRE SEALS RED 1.4-2.0MM
Producători: Cannon
Descriere: WIRE SEALS GRY FOR APD 6-7WAY
12166GKX910
12166GKX910
Descriere: SWITCH TOGGLE 4PDT 3A 60V
Producători: APEM Inc.
Descriere: HEATPIPE SINTERED 4MMX100MM
Producători: Wakefield-Vette
Descriere: APD WIRE SEALS BLUE 2.1-2.9MM
Descriere: APD WIRE SEALS RED 1.2-1.6MM
12166A
12166A
Descriere: SWITCH TOGGLE 4PDT 4A 125V