Acasă > Produse > Întreruperi > Comutatoare tactile > ADTS62NV
Cerere de cotație
românesc
ADTS62NV
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ADTS62NV
  • Descriere
    SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
  • Modelul ECAD
  • Stilul de terminare
    PC Pin
  • Switch Travel
    0.25mm
  • Funcția de comutare
    Off-Mom
  • Serie
    ADTS
  • ambalare
    Bulk
  • Contur
    6.20mm x 6.20mm
  • Temperatura de Operare
    -25°C ~ 70°C
  • Forța de operare
    160gf
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Viața mecanică
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
  • Tensiunea de iluminare (nominala)
  • Tipul de iluminare, Culoare
  • lumină
    Non-Illuminated
  • Caracteristici
    Tactile Feedback
  • descriere detaliata
    Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole
  • Rating de contact @ Voltaj
    0.05A @ 12VDC
  • Circuit
    SPST-NO
  • Tipul actuatorului
    Standard
  • Actuator Orientare
    Top Actuated
  • Materialul de acționare
    Polyamide (PA), Nylon
  • Lungimea servomotorului, unghiul drept
  • Actuatorul Înălțime față de PCB, Vertical
    5.00mm