Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > S0402-12NG3E
Cerere de cotație
românesc
S0402-12NG3E
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
10+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    S0402-12NG3E
  • Descriere
    FIXED IND 12NH 475MA 220 MOHM
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tip
    Wirewound
  • Toleranţă
    ±2%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    0402 (1005 Metric)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
  • ecranare
    Unshielded
  • Serie
    S0402
  • Evaluări
  • Q @ Freq
    21 @ 250MHz
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    0402 (1005 Metric)
  • Alte nume
    S0402-12NG3E 10 BULK
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material - Core
    Alumina
  • Producător Standard Timp de plumb
    25 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Frecventa de inductie - test
    250MHz
  • Inductanţă
    12nH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.030" (0.76mm)
  • Frecventa - Self Resonant
    3.6GHz
  • descriere detaliata
    12nH Unshielded Wirewound Inductor 475mA 220 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
  • Rezistența DC (DCR)
    220 mOhm Max
  • Ratingul curent
    475mA