Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > S0402-4N7G1B
Cerere de cotație
românesc
S0402-4N7G1B
  • Număr parc
    S0402-4N7G1B
  • Descriere
    FIXED IND 4.7NH 600MA 150 MOHM
  • Toleranţă
    ±2%
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm)
  • Q @ Freq
    14 @ 250MHz
  • Alte nume
    S0402-4N7G1B 10 BULK
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Frecventa de inductie - test
    250MHz
  • Inductanţă
    4.7nH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.030" (0.76mm)
  • Frecventa - Self Resonant
    4.7GHz
  • descriere detaliata
    4.7nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 150 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
  • Rezistența DC (DCR)
    150 mOhm Max
  • Ratingul curent
    600mA