Acasă > Produse > Filtre > Filtrele EMI / RFI (LC, RC Networks) > SSM1-402Z-10B
Cerere de cotație
românesc
SSM1-402Z-10B
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    SSM1-402Z-10B
  • Descriere
    FILTER LC(PI) 4000PF SMD
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    100V
  • valori
    C = 4000pF
  • Tip
    Low Pass
  • Tehnologie
    LC (Pi)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.315" L x 0.083" W (8.00mm x 2.10mm)
  • Serie
    SSM
  • Rezistență - Canal (Ohms)
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Pill, Square
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 125°C
  • Număr de canale
    1
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Înălţime
    0.087" (2.20mm)
  • Filtrați ordinea
    3rd
  • Protecția ESD
    No
  • descriere detaliata
    LC (Pi) EMI Filter 3rd Order Low Pass 1 Channel C = 4000pF 10A Pill, Square
  • Actual
    10A