Acasă > Produse > Ansambluri de cabluri > Reuniuni rectangulare de cabluri > H3WWH-6006M
Cerere de cotație
românesc
4712784H3WWH-6006M ImagineASSMANN WSW Components
H3WWH-6006M
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    H3WWH-6006M
  • Descriere
    IDC CBL - HHPL60H/AE60M/HHPL60H
  • Modelul ECAD
  • folosire
  • ecranare
    Unshielded
  • Serie
  • Pitch - Conector
    0.100" (2.54mm)
  • Pitch - cablu
    0.050" (1.27mm)
  • Număr de rânduri
    2
  • Numărul de poziții
    60
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Lungime
    0.500' (152.40mm, 6.00")
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    Flange, Polarizing Key
  • descriere detaliata
    60 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Plug 0.500' (152.40mm, 6.00")