Acasă > Produse > Ventilatoare, Management termic > Chiuvete termice - căldură > ATS-08D-25-C2-R0
Cerere de cotație
românesc
4698903ATS-08D-25-C2-R0 ImagineAdvanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-08D-25-C2-R0
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ATS-08D-25-C2-R0
  • Descriere
    HEATSINK 60X60X25MM XCUT T766
  • Modelul ECAD
  • Lăţime
    2.362" (60.00mm)
  • Tip
    Top Mount
  • Rezistența termică @ Natural
  • Rezistența termică @ Air Forced Flow
    6.26°C/W @ 100 LFM
  • Formă
    Square, Fins
  • Serie
    pushPIN™
  • Power Dissipation @ Creșterea temperaturii
  • Pachetul răcit
    Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
  • Alte nume
    ATS-08D-25-C2-R0-ND
    ATS14458
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Finisare material
    Blue Anodized
  • Material
    Aluminum
  • Producător Standard Timp de plumb
    6 Weeks
  • Lungime
    2.362" (60.00mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime oprită la bază (înălțime fină)
    0.984" (25.00mm)