Acasă > Produse > Conectori, interconectări > Blocuri terminale - Sârmă la bord > ESDM10100
Cerere de cotație
românesc
ESDM10100
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
100+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    ESDM10100
  • Descriere
    CONN TERM BLK 10POS 2.54MM R/A
  • Modelul ECAD
  • Terminarea sârmei
    Screw - Rising Cage Clamp
  • Sârmă ecartament
    16-30 AWG
  • Voltaj
    150V
  • Cuplu - Șurub
    0.13 Nm (1.15 Lb-In)
  • Serie
    ESDM
  • Filet
  • Material șurub - Placare
    Copper Alloy - Nickel Plated
  • Pozitii pe nivel
    10
  • Pas
    0.100" (2.54mm)
  • ambalare
    Tray
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 110°C
  • Număr de niveluri
    1
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Orientarea împerecherii
    Horizontal with Board
  • Producător Standard Timp de plumb
    8 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Materialul carcasei
    Polyamide (PA66), Nylon 6/6
  • Caracteristici
  • descriere detaliata
    10 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.100" (2.54mm) Through Hole
  • Actual
    10A