Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare ceramice > 561R5GAQ33
Cerere de cotație
românesc
561R5GAQ33
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
2000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    561R5GAQ33
  • Descriere
    CAP CER 33PF 1KV U2J RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - evaluat
    1000V (1kV)
  • Toleranţă
    ±20%
  • Grosime (Max)
  • Coeficientul de temperatură
    U2J
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.291" Dia (7.40mm)
  • Serie
    Cera-Mite 561R
  • Evaluări
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Disc
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    40 Weeks
  • Stil de plumb
    Straight
  • Spațiul de plumb
    0.252" (6.40mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
  • Caracteristici
    Low Dissipation Factor
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    33pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor U2J Radial, Disc
  • capacitanță
    33pF