Acasă > Produse > Condensatoare > Condensatoare de film > BFC237229184
Cerere de cotație
românesc
BFC237229184
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
750+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    BFC237229184
  • Descriere
    CAP FILM 0.18UF 5% 100VDC RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    63V
  • Toleranţă
    0.18µF
  • terminare
    PC Pins
  • Suprafața de montare a terenului
    0.394" (10.00mm)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.492" L x 0.158" W (12.50mm x 4.00mm)
  • Serie
    MKT372
  • Starea RoHS
    Tape & Box (TB)
  • Ripple Current - Frecvență scăzută
    General Purpose
  • Polarizare
    Radial
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 105°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    15 Weeks
  • Codul producătorului
    BFC237229184
  • Durată de viață @ Temp.
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.728" (18.50mm)
  • Caracteristici
    Long Life
  • Descriere extinsă
    0.18µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial
  • ESR (rezistență în serie echivalentă)
    ±5%
  • Diametru dielectric
    Polyester, Metallized
  • Descriere
  • Curent - scurgere
    100V