Acasă > Produse > Surse de alimentare - extern / intern (Off-Board) > Convertoare AC DC > GPC140-28
Cerere de cotație
românesc
2229373GPC140-28 ImagineAult / SL Power
GPC140-28
  • Număr parc
    GPC140-28
  • Descriere
    AC/DC CONVERTER 28V 140W
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 4
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
  • Tensiune - Ieșire 1
    28V
  • Tensiune - intrare
    85 ~ 264 VAC
  • Tip
    Open Frame
  • Dimensiune / Dimensiune
    8.50" L x 4.50" W x 2.12" H (215.9mm x 114.3mm x 53.9mm)
  • Serie
    GPC140
  • Putere (Wați)
    140W (160W Forced Air)
  • Temperatura de Operare
    0°C ~ 50°C
  • Numărul de ieșiri
    1
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Sarcină minimă necesară
    No
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Caracteristici
    Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input
  • Eficienţă
    70%
  • descriere detaliata
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 5A 85 ~ 264 VAC Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    5A