Acasă > Produse > Unelte > Pensetă > 18049ACU
Cerere de cotație
românesc
58209318049ACU ImagineAven
18049ACU
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
12+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    18049ACU
  • Descriere
    TWEEZER FLAT BLUNT 2A 4.72"
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Nu se aplică / Nu se aplică
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Sfat - Tip
    Blunt
  • Sfat - stil
    Flat
  • Sfat - Formă
    Straight
  • Serie
    Accu-Tek
  • Numărul modelului
    2A
  • Material
    Stainless Steel
  • Producător Standard Timp de plumb
    4 Weeks
  • Lungime - În general
    4.72" (120.0mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Not applicable / Not applicable
  • Caracteristici
    Acid Resistant, Anti-Magnetic
  • descriere detaliata
    Tweezers Acid Resistant, Anti-Magnetic Flat Blunt 2A 4.72" (120.0mm)
Descriere: TERM BLOCK HDR 3POS 90DEG 3.5MM
Producători: Weidmuller
18049USA
18049USA
Descriere: TWEEZER FLAT BLUNT 2A 4.72"
Producători: Aven
1804A J5C100
1804A J5C100
Descriere: CABLE 4COND 28AWG BLACK 100'
Producători: Belden
1804A U4F500
1804A U4F500
Descriere: 4 #28 STR PP SHLD PVC
Producători: Belden
1804A J5C500
1804A J5C500
Descriere: TERM BLOCK HDR 5POS 90DEG 3.5MM
Producători: Weidmuller
18049EZ
18049EZ
Descriere: TWEEZER FLAT ROUNDED 2A 4.72"
Producători: Aven
Descriere: TERM BLOCK HDR 6POS 90DEG 3.5MM
Descriere: TERM BLOCK PLUG 8POS STR 7.62MM
Producători: Phoenix Contact
18049ARS
18049ARS
Descriere: TWEEZER FLAT ROUNDED 2A 4.50"
Descriere: TERM BLOCK PLUG 7POS STR 7.62MM
Producători: Phoenix Contact
Descriere: TERM BLOCK HDR 4POS 90DEG 3.5MM
1805
Descriere: GRIP, PLASTIC
Producători: Greenlee Communications
Descriere: TERM BLOCK PLUG 9POS STR 7.62MM
Descriere: TERM BLOCK PLUG 10POS STR 7.62MM
18049TT
18049TT
Descriere: TWEEZER FLAT 2A 4.72"
18049TS
18049TS
Descriere: TERM BLOCK HDR 7POS 90DEG 3.5MM
Descriere: TERM BLOCK PLUG 11POS STR 7.62MM
1804A G8M500
1804A G8M500