Acasă > Produse > Transformatoare > Transformatoare de putere > 16-150-LPI
Cerere de cotație
românesc
16-150-LPI
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    16-150-LPI
  • Descriere
    XFRMR SEMI-TORO 2.5VA THRU HOLE
  • Modelul ECAD
  • Greutate
    0.27 lb (122.47g)
  • Tensiune - secundar (încărcare completă)
    Parallel 8V, Series 16V
  • Tensiune - Primar
    115V, 230V
  • Tensiune - Izolare
    4000Vrms
  • Tip
    Semi-Toroidal
  • Stilul de terminare
    PC Pin
  • Dimensiune / Dimensiune
    60.20mm L x 42.10mm W
  • Serie
    LPI
  • Lichidări secundare
    Dual
  • Înfășurarea primară
    Dual
  • Putere - Max
    2.5 VA
  • Alte nume
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Producător Standard Timp de plumb
    16 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    18.30mm
  • Curent - Ieșire (Max)
    Parallel 300mA, Series 150mA
  • Centru atingere
    No
Descriere: CONN IC DIP SOCKET 16POS GOLD
Producători: Aries Electronics, Inc.
16-142-Y
16-142-Y
Descriere: CONN BARRIER STRP 16CIRC 0.563"
Producători: Bel
16-1518-10H
16-1518-10H
16-142
Producători: Bel
16-12
Descriere: XFRMR LAMINATED 192VA CHAS MOUNT
16-1509N-C
16-1509N-C
Descriere: CABLE TIES SCREW MOUNT BASE
Producători: Fan-S Division / Qualtek Electronics Corp.
Descriere: IC FLASH NOR
Producători: Cypress Semiconductor
16-1004144-01-T
16-1004144-01-T
Descriere: IC FLASH NOR
Descriere: CONN BARRIER STRP 16CIRC 0.375"
16-1509B-C
16-1509B-C
Descriere: CONN BARRIER STRP 16CIRC 0.438"
16-14-W
16-14-W
Descriere: CONN RING CIRC 4AWG #1/4 CRIMP
Producători: 3M