Acasă > Produse > Transformatoare > Transformatoare de putere > 34-170-LPI
Cerere de cotație
românesc
269604634-170-LPI ImagineBel
34-170-LPI
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
50+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    34-170-LPI
  • Descriere
    XFRMR SEMI-TORO 6VA THRU HOLE
  • Modelul ECAD
  • Greutate
    0.39 lb (176.9g)
  • Tensiune - secundar (încărcare completă)
    Parallel 17V, Series 34V
  • Tensiune - Primar
    115V, 230V
  • Tensiune - Izolare
    4000Vrms
  • Tip
    Semi-Toroidal
  • Stilul de terminare
    PC Pin
  • Dimensiune / Dimensiune
    60.20mm L x 42.10mm W
  • Serie
    LPI
  • Lichidări secundare
    Dual
  • Înfășurarea primară
    Dual
  • Putere - Max
    6 VA
  • Alte nume
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Producător Standard Timp de plumb
    16 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    22.70mm
  • Curent - Ieșire (Max)
    Parallel 340mA, Series 170mA
  • Centru atingere
    No
34-204
Descriere: WR SPNR PIN 1-1/4 BLK
Producători: Apex Tool Group
34-210
Descriere: WR SPNR PIN 1-3/4 BLK
Producători: Apex Tool Group
Descriere: CONN IC DIP SOCKET 34POS GOLD