Acasă > Produse > Surse de alimentare - Mount Board > Convertoare DC DC > DGP12U5D12
Cerere de cotație
românesc
4389833DGP12U5D12 ImagineBel
DGP12U5D12
  • Număr parc
    DGP12U5D12
  • Descriere
    DC DC CONVERTER +/-12V 12W
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Conține plumb / RoHS neconform
  • Foi de date
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
    -12V
  • Tensiune - Ieșire 1
    12V
  • Tensiune - Izolare
    700V
  • Tensiune - Intrare (Min)
    3.5V
  • Tensiune - Intrare (Max)
    16V
  • Tip
    Isolated Module
  • Dimensiune / Dimensiune
    2.02" L x 2.02" W x 0.45" H (51.3mm x 51.3mm x 11.4mm)
  • Serie
    DGP12
  • Putere (Wați)
    12W
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    7-DIP Module
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -50°C ~ 100°C
  • Numărul de ieșiri
    2
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Caracteristici
    Remote On/Off, SCP
  • Eficienţă
    78%
  • descriere detaliata
    Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 500mA, 500mA 3.5V - 16V Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    500mA, 500mA