Cerere de cotație
românesc
3397989MBC150-1012G ImagineBel
MBC150-1012G
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MBC150-1012G
  • Descriere
    AC/DC CONVERTER 12V 110/150W
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 4
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
  • Tensiune - Ieșire 1
    12V
  • Tensiune - Izolare
    5.9kV
  • Tensiune - intrare
    90 ~ 264 VAC
  • Tip
    Open Frame
  • Dimensiune / Dimensiune
    4.00" L x 2.00" W x 1.32" H (101.6mm x 50.8mm x 33.6mm)
  • Serie
    MBC150
  • Putere (Wați)
    110W (150W Forced Air)
  • Alte nume
    MBC150-1012G-ND
  • Temperatura de Operare
    -20°C ~ 70°C (With Derating)
  • Numărul de ieșiri
    1
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sarcină minimă necesară
    No
  • Producător Standard Timp de plumb
    16 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
    Adjustable Output, DC Input Capable, Standby Output, Universal Input
  • Eficienţă
    86%
  • descriere detaliata
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 8.33A 90 ~ 264 VAC Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    8.33A