Cerere de cotație
românesc
3931048MBC600-1024G ImagineBel
MBC600-1024G
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MBC600-1024G
  • Descriere
    AC/DC CONVERTER 24V 420/600W
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - ieșire 4
  • Tensiune - ieșire 3
  • Tensiune - ieșire 2
  • Tensiune - Ieșire 1
    24V
  • Tensiune - Izolare
    4.607kV
  • Tensiune - intrare
    90 ~ 277 VAC
  • Tip
    Open Frame
  • Dimensiune / Dimensiune
    8.00" L x 5.01" W x 1.60" H (203.2mm x 127.2mm x 40.6mm)
  • Serie
    MBC600
  • Putere (Wați)
    420W (600W Forced Air)
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -25°C ~ 70°C (With Derating)
  • Numărul de ieșiri
    1
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Sarcină minimă necesară
    No
  • Producător Standard Timp de plumb
    16 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Caracteristici
  • Eficienţă
    93%
  • descriere detaliata
    Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 17.5A 90 ~ 277 VAC Input
  • Curent - Ieșire (Max)
    17.5A