Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > SC312MF-1R5
Cerere de cotație
românesc
7005418SC312MF-1R5 ImagineBel
SC312MF-1R5
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
3000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    SC312MF-1R5
  • Descriere
    FIXED IND 1.5UH 1.5A 104 MOHM
  • Modelul ECAD
  • Tip
    Wirewound
  • Toleranţă
    ±20%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
  • ecranare
    Shielded
  • Serie
    SC312MF
  • Evaluări
  • Q @ Freq
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Nonstandard
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material - Core
  • Producător Standard Timp de plumb
    16 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frecventa de inductie - test
    100kHz
  • Inductanţă
    1.5µH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.053" (1.35mm)
  • Frecventa - Self Resonant
  • descriere detaliata
    1.5µH Shielded Wirewound Inductor 1.5A 104 mOhm Max Nonstandard
  • Rezistența DC (DCR)
    104 mOhm Max
  • Ratingul curent
    1.5A
  • Curent - saturație
    2.5A
SC312MF-220
SC312MF-220
Descriere: FIXED IND 22UH 400MA 1.4 OHM SMD
Producători: Bel
SC312MF-330
SC312MF-330
Descriere: FIXED IND 33UH 330MA 2.4 OHM SMD
Producători: Bel
SC312MF-120
SC312MF-120
Descriere: FIXED IND 12UH 500MA 792 MOHM
SC312MF-3R3
SC312MF-3R3
Descriere: FIXED IND 3.3UH 980MA 210 MOHM
SC312MF-4R7
SC312MF-4R7
Descriere: FIXED IND 4.7UH 840MA 318 MOHM
SC312MF-100
SC312MF-100
Descriere: FIXED IND 10UH 580MA 673 MOHM
SC3120A
SC3120A
Descriere: S.S. CONTROL 3 CHANNEL CHASER
Producători: Hamlin / Littelfuse
SC312MF-390
SC312MF-390
Descriere: FIXED IND 39UH 270MA 2.85 OHM
SC312MF-180
SC312MF-180
Descriere: FIXED IND 18UH 440MA 1.16 OHM
SC312MF-1R0
SC312MF-1R0
Descriere: FIXED IND 1UH 1.6A 87 MOHM SMD
SC312MF-150
SC312MF-150
Descriere: FIXED IND 15UH 480MA 900 MOHM
SC312MF-2R2
SC312MF-2R2
Descriere: FIXED IND 2.2UH 1.2A 157 MOHM
SC3108A-18-73S
SC3108A-18-73S
Descriere: CONN PLUG W/SOCKETS
Producători: Amphenol Industrial
SC312MF-5R6
SC312MF-5R6
Descriere: FIXED IND 5.6UH 780MA 388 MOHM
SC310BSKTRT
SC310BSKTRT
Descriere: IC OPAMP CUR SENS 1.4MHZ SOT23-6
Producători: Semtech
SC312MF-560
SC312MF-560
Descriere: FIXED IND 56UH 230MA 3.6 OHM SMD
SC312MF-470
SC312MF-470
Descriere: FIXED IND 47UH 250MA 3 OHM SMD
SC310CSKTRT
SC310CSKTRT
Descriere: IC OPAMP CUR SENS 900KHZ SOT23-6
Producători: Semtech
SC310ASKTRT
SC310ASKTRT
Descriere: IC OPAMP CURR SENSE 2MHZ SOT23-6
SC312MF-270
SC312MF-270
Descriere: FIXED IND 27UH 380MA 1.65 OHM