Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > SC4020FH-100
Cerere de cotație
românesc
1791084SC4020FH-100 ImagineBel
SC4020FH-100
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
300+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    SC4020FH-100
  • Descriere
    FIXED IND 10UH 5.2A 27 MOHM SMD
  • Modelul ECAD
  • Tip
    Wirewound
  • Toleranţă
    ±20%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.768" L x 0.524" W (19.50mm x 13.30mm)
  • ecranare
    Unshielded
  • Serie
    SC4020FH
  • Evaluări
  • Q @ Freq
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Nonstandard
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material - Core
  • Producător Standard Timp de plumb
    16 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frecventa de inductie - test
    100kHz
  • Inductanţă
    10µH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.272" (6.90mm)
  • Frecventa - Self Resonant
  • descriere detaliata
    10µH Unshielded Wirewound Inductor 5.2A 27 mOhm Max Nonstandard
  • Rezistența DC (DCR)
    27 mOhm Max
  • Ratingul curent
    5.2A
  • Curent - saturație
    5.2A
SC4020FH-2R8
SC4020FH-2R8
Descriere: FIXED IND 2.8UH 9.6A 10 MOHM SMD
Producători: Bel
SC4000
SC4000
Descriere: PROG SOCKET 5X7 SMD FOR PG-3100
Producători: Cardinal Components
SC4020FH-2R2
SC4020FH-2R2
Descriere: FIXED IND 2.2UH 11A 7.5 MOHM SMD
Producători: Bel
SC401BMLTRT
SC401BMLTRT
Descriere: IC REG BUCK ADJ 15A SYNC 32MLPQ
Producători: Semtech
SC40-19YWA
SC40-19YWA
Descriere: DISPLAY 590NM YLW NUMERIC 4.0"
Producători: Kingbright
SC401U
SC401U
Descriere: CONTROLLER 4-WIRE USB RESISTIVE
Producători: 3M
SC4020FH-330
SC4020FH-330
Descriere: FIXED IND 33UH 2.8A 102 MOHM SMD
SC4020FH-1R5
SC4020FH-1R5
Descriere: FIXED IND 1.5UH 13.5A 5.9 MOHM
SC4020FH-4R7
SC4020FH-4R7
Descriere: FIXED IND 4.7UH 7.7A 15 MOHM SMD
SC40-19SYKWA
SC40-19SYKWA
Descriere: DISPLAY 590NM YLW 1DIG .4 TH
Producători: Kingbright
SC4020FH-150
SC4020FH-150
Descriere: FIXED IND 15UH 4.1A 45 MOHM SMD
SC4020FH-1R0
SC4020FH-1R0
Descriere: FIXED IND 1UH 15A 4.3 MOHM SMD
SC4020FH-101
SC4020FH-101
Descriere: FIXED IND 100UH 1.45A 265 MOHM
SC4020FH-470
SC4020FH-470
Descriere: FIXED IND 47UH 2.1A 132 MOHM SMD
SC40-19GWA
SC40-19GWA
Descriere: DISPLAY 565NM GRN NUMERIC 4.0"
SC40-19SRWA
SC40-19SRWA
Descriere: DISPLAY 660NM RED NUMERIC 4.0"
SC40-19SURKWA
SC40-19SURKWA
Descriere: DISPLAY 630NM RED 1DIG .4 TH
SC40-19EWA
SC40-19EWA
Descriere: DISPLAY 627NM RED NUMERIC 4.0"
SC4002ALM-6
SC4002ALM-6
Descriere: AMPLIFIER TRIP UNIVERSAL INPUT D
Producători: Cynergy3
SC4020FH-220
SC4020FH-220
Descriere: FIXED IND 22UH 3.5A 63 MOHM SMD