Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > SCB75C-101
Cerere de cotație
românesc
3297463SCB75C-101 ImagineBel
SCB75C-101
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    SCB75C-101
  • Descriere
    FIXED IND 100UH 960MA 440 MOHM
  • Modelul ECAD
  • Tip
  • Toleranţă
    ±20%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm)
  • ecranare
    Shielded
  • Serie
    SCB75C
  • Evaluări
  • Q @ Freq
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Nonstandard
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material - Core
  • Producător Standard Timp de plumb
    16 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frecventa de inductie - test
    1kHz
  • Inductanţă
    100µH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.217" (5.50mm)
  • Frecventa - Self Resonant
  • descriere detaliata
    100µH Shielded Inductor 960mA 440 mOhm Max Nonstandard
  • Rezistența DC (DCR)
    440 mOhm Max
  • Ratingul curent
    960mA
  • Curent - saturație
    500mA