Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > SCRH105A-271
Cerere de cotație
românesc
3790855SCRH105A-271 ImagineBel
SCRH105A-271
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
500+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    SCRH105A-271
  • Descriere
    FIXED IND 270UH 940MA 935 MOHM
  • Modelul ECAD
  • Tip
  • Toleranţă
    ±20%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm)
  • ecranare
    Shielded
  • Serie
    SCRH105A
  • Evaluări
  • Q @ Freq
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    Nonstandard
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material - Core
  • Producător Standard Timp de plumb
    16 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frecventa de inductie - test
    100kHz
  • Inductanţă
    270µH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.236" (6.00mm)
  • Frecventa - Self Resonant
  • descriere detaliata
    270µH Shielded Inductor 940mA 935 mOhm Max Nonstandard
  • Rezistența DC (DCR)
    935 mOhm Max
  • Ratingul curent
    940mA
  • Curent - saturație
    860mA