Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > SCRH105R-681
Cerere de cotație
românesc
3414552SCRH105R-681 ImagineBel
SCRH105R-681
In stoc
500+
  • Număr parc
    SCRH105R-681
  • Descriere
    FIXED IND 680UH 560MA 1.6 OHM
  • Toleranţă
    ±30%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
  • Serie
    SCRH105R
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 125°C
  • Frecventa de inductie - test
    100kHz
  • Inductanţă
    680µH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.201" (5.10mm)
  • Frecventa - Self Resonant
  • descriere detaliata
    680µH Shielded Inductor 560mA 1.6 Ohm Max Nonstandard
  • Rezistența DC (DCR)
    1.6 Ohm Max
  • Ratingul curent
    560mA
  • Curent - saturație
    430mA