Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > SCRH2D14-1R5
Cerere de cotație
românesc
2080156SCRH2D14-1R5 ImagineBel
SCRH2D14-1R5
In stoc
3000+
  • Număr parc
    SCRH2D14-1R5
  • Descriere
    FIXED IND 1.5UH 1.6A 71 MOHM SMD
  • Toleranţă
    ±30%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
  • Serie
    SCRH2D14
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 125°C
  • Frecventa de inductie - test
    100kHz
  • Inductanţă
    1.5µH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.061" (1.55mm)
  • Frecventa - Self Resonant
  • descriere detaliata
    1.5µH Shielded Inductor 1.6A 71 mOhm Max Nonstandard
  • Rezistența DC (DCR)
    71 mOhm Max
  • Ratingul curent
    1.6A
  • Curent - saturație
    1.8A