Acasă > Produse > Cabluri, Firuri - Management > Accesorii > BLTSB312-12B
Cerere de cotație
românesc
BLTSB312-12B
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    BLTSB312-12B
  • Descriere
    12" TRIANG SUP BRCKT KIT ALUM
  • Serie
  • Material
    Aluminum
  • Pentru utilizare cu / produse asemănătoare
  • Caracteristici
    Adjustable Width
  • descriere detaliata
    Cable Runway Bracket For
  • Tipul de accesorii
    Cable Runway Bracket
BLT80,115
BLT80,115
Descriere: TRANS NPN 10V 250MA SOT223
Producători: NXP Semiconductors / Freescale
Descriere: TRANS NPN 7.5V SOT223