Acasă > Produse > Rezistențe > Chip Resistor - Suprafață de montare > CRM1206-FX-R047ELF
Cerere de cotație
românesc
4231395CRM1206-FX-R047ELF ImagineBourns, Inc.
CRM1206-FX-R047ELF
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
10000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    CRM1206-FX-R047ELF
  • Descriere
    RES 0.047 OHM 1% 1/2W 1206
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    1206
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.122" L x 0.063" W (3.10mm x 1.60mm)
  • Serie
    CRM1206
  • Rezistenţă
    47 mOhms
  • Putere (Wați)
    0.5W, 1/2W
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    1206 (3216 Metric)
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Număr de terminări
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.026" (0.65mm)
  • Caracteristici
    Current Sense
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    47 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense Thick Film