Acasă > Produse > Protecția circuitului > Siguranțe de resetare PTC > MF-R055/90U-0
Cerere de cotație
românesc
4213758MF-R055/90U-0 ImagineBourns, Inc.
MF-R055/90U-0
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
3000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MF-R055/90U-0
  • Descriere
    PTC RESET FUSE 90V 550MA RADIAL
  • Modelul ECAD
  • Tensiune - Max
    90V
  • Tip
    Polymeric
  • Timpul până la călătorie
    28s
  • Grosime (Max)
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.429" Dia x 0.142" T (10.90mm x 3.60mm)
  • Serie
    Multifuse®, MF-R/90
  • Rezistență - Post Trip (R1) (Max)
    2 Ohms
  • Rezistenta - Initiala (Ri) (Min)
    450 mOhms
  • Evaluări
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Radial, Disc
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    5 Weeks
  • Spațiul de plumb
    0.201" (5.10mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.657" (16.70mm)
  • descriere detaliata
    Polymeric PTC Resettable Fuse 90V 550mA Ih Through Hole Radial, Disc
  • Curent - călătorie (it)
    1.1A
  • Curent - Max
    10A
  • Curent - Țineți (Ih) (Max)
    550mA