Acasă > Produse > Potențiometre, Rezistoare variabile > Trimere Potențiometre > PVC6A205C01B00
Cerere de cotație
românesc
2747186PVC6A205C01B00 ImagineBourns, Inc.
PVC6A205C01B00
  • Număr parc
    PVC6A205C01B00
  • Descriere
    TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN TOP
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±10%
  • Stilul de terminare
    PC Pins
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    Square - 0.272" x 0.272" Face x 0.205" H (6.90mm x 6.90mm x 5.20mm)
  • Serie
    PVC6
  • Material rezistiv
    Ceramic
  • Rezistenţă
    2 MOhms
  • Putere (Wați)
    0.5W, 1/2W
  • ambalare
    Bulk
  • Alte nume
  • Numărul de viraje
    1
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • descriere detaliata
    2 MOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Ceramic 1 Turn Top Adjustment