Acasă > Produse > Potențiometre, Rezistoare variabile > Trimere Potențiometre > PVC6E205C01B00
Cerere de cotație
românesc
4220984PVC6E205C01B00 ImagineBourns, Inc.
PVC6E205C01B00
  • Număr parc
    PVC6E205C01B00
  • Descriere
    TRIMMER 2M OHM 0.5W PC PIN SIDE
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±10%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    Rectangular - 0.315" x 0.272" Face x 0.315" H (8.00mm x 6.90mm x 8.00mm)
  • Rezistenţă
    2 MOhms
  • Putere (Wați)
    0.5W, 1/2W
  • descriere detaliata
    2 MOhms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Ceramic 1 Turn Side Adjustment