Acasă > Produse > Potențiometre, Rezistoare variabile > Trimere Potențiometre > PVC6H501C01B00
Cerere de cotație
românesc
3554224PVC6H501C01B00 ImagineBourns, Inc.
PVC6H501C01B00
  • Număr parc
    PVC6H501C01B00
  • Descriere
    TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN SIDE
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±10%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    Rectangular - 0.315" x 0.272" Face x 0.315" H (8.00mm x 6.90mm x 8.00mm)
  • Rezistenţă
    500 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.5W, 1/2W
  • descriere detaliata
    500 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Ceramic 1 Turn Side Adjustment