Acasă > Produse > Potențiometre, Rezistoare variabile > Trimere Potențiometre > PVC6M250C01B00
Cerere de cotație
românesc
5004775PVC6M250C01B00 ImagineBourns, Inc.
PVC6M250C01B00
  • Număr parc
    PVC6M250C01B00
  • Descriere
    TRIMMER 25 OHM 0.5W PC PIN TOP
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±10%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Dimensiune / Dimensiune
    Square - 0.272" x 0.272" Face x 0.205" H (6.90mm x 6.90mm x 5.20mm)
  • Rezistenţă
    25 Ohms
  • Putere (Wați)
    0.5W, 1/2W
  • descriere detaliata
    25 Ohms 0.5W, 1/2W PC Pins Through Hole Trimmer Potentiometer Ceramic 1 Turn Top Adjustment