Acasă > Produse > Rezistențe > Prin rezistoare cu găuri > PWR220T-35-R100F
Cerere de cotație
românesc
2123418PWR220T-35-R100F ImagineBourns, Inc.
PWR220T-35-R100F
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    PWR220T-35-R100F
  • Descriere
    RES 0.1 OHM 35W 1% TO220
  • Modelul ECAD
  • Toleranţă
    ±1%
  • Coeficientul de temperatură
    ±100ppm/°C
  • Pachetul dispozitivului furnizor
    TO-220-2
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.398" L x 0.157" W (10.10mm x 4.00mm)
  • Serie
    PWR220T-35
  • Rezistenţă
    100 mOhms
  • Putere (Wați)
    35W
  • ambalare
    Tube
  • Pachet / Caz
    TO-220-2
  • Alte nume
    PWR220T35R100F
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 155°C
  • Număr de terminări
    2
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.575" (14.60mm)
  • Caracteristici
    Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding
  • Rata de eșec
  • descriere detaliata
    100 mOhms ±1% 35W Through Hole Resistor TO-220-2 Automotive AEC-Q200, Current Sense, Pulse Withstanding Thick Film