Acasă > Produse > Inductoare, Bobine, Dusuri > Inductoare fixe > SRN4012T-R47M
Cerere de cotație
românesc
6691213SRN4012T-R47M ImagineBourns, Inc.
SRN4012T-R47M
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    SRN4012T-R47M
  • Descriere
    FIXED IND 470NH 3.2A 25 MOHM SMD
  • Modelul ECAD
  • Tip
    Wirewound
  • Toleranţă
    ±20%
  • Pachetul dispozitivului furnizor
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
  • ecranare
    Semi-Shielded
  • Serie
    SRN4012T
  • Evaluări
  • Q @ Freq
    6 @ 100kHz
  • ambalare
    Original-Reel®
  • Pachet / Caz
    Nonstandard
  • Alte nume
    SRN4012T-R47M-DKR
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 125°C
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Material - Core
    Ferrite
  • Producător Standard Timp de plumb
    18 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frecventa de inductie - test
    100kHz
  • Inductanţă
    470nH
  • Înălțime - așezată (Max)
    0.047" (1.20mm)
  • Frecventa - Self Resonant
    140MHz
  • descriere detaliata
    470nH Semi-Shielded Wirewound Inductor 3.2A 25 mOhm Nonstandard
  • Rezistența DC (DCR)
    25 mOhm
  • Ratingul curent
    3.2A
  • Curent - saturație
    4A