Acasă > Produse > Protecția circuitului > Siguranțe electrice, speciale > 3.6WDFHO125
Cerere de cotație
românesc
3.6WDFHO125
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    3.6WDFHO125
  • Descriere
    FUSE 3.6KV 125A M/S
  • Modelul ECAD
  • Tensiunea nominală - AC
    3.6kV
  • Dimensiune / Dimensiune
    2.007" Dia x 10.000" L (51.00mm x 254.00mm)
  • Serie
  • Timp de raspuns
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
  • Alte nume
    3-6WDFHO125
  • Temperatura de Operare
  • Tipul de montare
    Holder
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Se topește
    13000
  • Producător Standard Timp de plumb
    8 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tipul siguranței
    Cartridge
  • Caracteristici
  • DC Rezistență la rece
    2.44 mOhms
  • Ratingul curent
    125A