Acasă > Produse > Protecția circuitului > Ținători pentru asigurări > BK/1A5018-10-R
Cerere de cotație
românesc
5202624BK/1A5018-10-R ImagineBussmann (Eaton)
BK/1A5018-10-R
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    BK/1A5018-10-R
  • Descriere
    FUSE CLIP CARTRIDGE 500V 15A PCB
  • Modelul ECAD
  • Voltaj
    500V
  • Stilul de terminare
    Solder Lug
  • Serie
    1AXXXX
  • Alte nume
    1A5018-10-R
    1A5018-10R
    BK-1A5018-10-R
    BK/1A5018-10R
    BK/1A501810R
  • Orientare
    Horizontal
  • Numărul de circuite
    1
  • Tipul de montare
    PCB
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    2 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tipul de tip Fuseholder
    Clip
  • Tipul siguranței
    Cartridge
  • Dimensiunea siguranței
    5mm Dia
  • Pentru utilizare cu / produse asemănătoare
    5mm Dia
  • descriere detaliata
    Fuse Clip 15A 500V 1 Circuit Cartridge PCB
  • Ratingul curent
    15A