Acasă > Produse > Protecția circuitului > Siguranțele > BK/GMD-V-750-R
Cerere de cotație
românesc
5910154BK/GMD-V-750-R ImagineBussmann (Eaton)
BK/GMD-V-750-R
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
100+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    BK/GMD-V-750-R
  • Descriere
    FUSE GLASS 750MA 250VAC 5X20MM
  • Modelul ECAD
  • Tensiunea nominală - AC
    250V
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.218" Dia x 0.831" L (5.54mm x 21.10mm)
  • Serie
    GMD
  • Timp de raspuns
    Slow
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    5mm x 20mm (Axial)
  • Alte nume
    BK-GMD-V-750-R
  • Temperatura de Operare
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Se topește
    4.7
  • Producător Standard Timp de plumb
    14 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tipul siguranței
    Cartridge, Glass
  • DC Rezistență la rece
    0.4425 Ohms
  • Ratingul curent
    750mA
  • Culoare
  • Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală
    35A