Acasă > Produse > Protecția circuitului > Ținători pentru asigurări > BK/S-8301-4-R
Cerere de cotație
românesc
2499527BK/S-8301-4-R ImagineBussmann (Eaton)
BK/S-8301-4-R
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    BK/S-8301-4-R
  • Descriere
    FUSE BLOCK CART 300V CHASS MNT
  • Modelul ECAD
  • Voltaj
    300V
  • Stilul de terminare
    Screw Terminal
  • Serie
    S-8000
  • Alte nume
    BK-S-8301-4-R
    BK/S-8301-4-R-ND
    BK/S83014R
  • Orientare
  • Numărul de circuite
    4
  • Tipul de montare
    Chassis Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    6 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tipul de tip Fuseholder
    Block
  • Tipul siguranței
    Cartridge
  • Dimensiunea siguranței
    1/4" Dia x 1 1/4" L (6.4mm x 31.8mm)
  • Pentru utilizare cu / produse asemănătoare
    3AG
  • descriere detaliata
    Fuse Block 30A 300V 4 Circuit Cartridge Chassis Mount
  • Ratingul curent
    30A