Acasă > Produse > Protecția circuitului > Siguranțele > BK1/GMA-1.6-R
Cerere de cotație
românesc
4697519BK1/GMA-1.6-R ImagineBussmann (Eaton)
BK1/GMA-1.6-R
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    BK1/GMA-1.6-R
  • Descriere
    FUSE GLASS 1.6A 250VAC 5X20MM
  • Modelul ECAD
  • Tensiunea nominală - AC
    250V
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.205" Dia x 0.787" L (5.20mm x 20.00mm)
  • Serie
    GMA
  • Timp de raspuns
    Fast
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    5mm x 20mm
  • Alte nume
    BK1-GMA-1-6-R
  • Temperatura de Operare
  • Tipul de montare
    Holder
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Se topește
    2
  • Producător Standard Timp de plumb
    11 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tipul siguranței
    Cartridge, Glass
  • DC Rezistență la rece
    0.08 Ohms
  • Ratingul curent
    1.6A
  • Culoare
  • Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală
    100A