Acasă > Produse > Protecția circuitului > Siguranțele > BK1/TDC11-750-R
Cerere de cotație
românesc
BK1/TDC11-750-R
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    BK1/TDC11-750-R
  • Descriere
    FUSE GLASS 750MA 500VAC 3AB 3AG
  • Modelul ECAD
  • Tensiunea nominală - AC
    500V
  • Dimensiune / Dimensiune
    0.250" Dia x 1.252" L (6.35mm x 31.80mm)
  • Serie
  • Timp de raspuns
    Slow
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
  • Alte nume
    BK1-TDC11-750-R
  • Temperatura de Operare
  • Tipul de montare
    Holder
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Producător Standard Timp de plumb
    11 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tipul siguranței
    Cartridge, Glass
  • Ratingul curent
    750mA
  • Culoare
  • Capacitatea de rupere @ Tensiune nominală
    7.5A