Acasă > Produse > Protecția circuitului > Siguranțe electrice, speciale > FWA-150ASI4
Cerere de cotație
românesc
FWA-150ASI4
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    FWA-150ASI4
  • Descriere
    FUSE CARTRIDGE 150A 150VAC/VDC
  • Condiții libere de stare / stare RoHS
    Plăcuță fără plumb / Compliant cu RoHS
  • Modelul ECAD
  • Evaluarea tensiunii - DC
    150V
  • Tensiunea nominală - AC
    150V
  • Dimensiune / Dimensiune
    1.000" Dia x 1.156" L (25.40mm x 29.36mm)
  • Serie
    FWA
  • Timp de raspuns
  • ambalare
    Bulk
  • Pachet / Caz
    Cylindrical, Blade Terminal (Bolt)
  • Temperatura de Operare
  • Tipul de montare
    Bolt
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Se topește
    2700
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tipul siguranței
    Cartridge
  • Caracteristici
    Indicating
  • Ratingul curent
    150A