Acasă > Produse > Protecția circuitului > TVS - Varistori, MOV-uri > MLVB06V18C003
Cerere de cotație
românesc
1390371MLVB06V18C003 ImagineBussmann (Eaton)
MLVB06V18C003
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
4000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    MLVB06V18C003
  • Descriere
    VARISTOR 28V 0603
  • Modelul ECAD
  • Tensiunea varistorului (tip)
    28V
  • Tensiunea varistorului (Min)
    22V
  • Tensiunea varistorului (Max)
    34V
  • Serie
    MLVB
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Pachet / Caz
    0603 (1608 Metric)
  • Alte nume
  • Temperatura de Operare
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Numărul de circuite
    1
  • Tipul de montare
    Surface Mount, MLCV
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltaj maxim DC
    18V
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Energie
  • descriere detaliata
    28V Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric)
  • Capacitate @ Frecventa
    3pF @ 1MHz