Acasă > Produse > Întreruperi > Comutatoare DIP > 206-12LPS
Cerere de cotație
românesc
206-12LPS
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1005+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    206-12LPS
  • Descriere
    SWITCH SLIDE DIP SPST 50MA 24V
  • Modelul ECAD
  • Lavabil
    No
  • Voltaj
    24VDC
  • Stilul de terminare
    PC Pin
  • Serie
    206
  • Pas
    0.100" (2.54mm), Full
  • ambalare
    Tube
  • Alte nume
    206012LPS
    20612LPS
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 85°C
  • Numărul de poziții
    12
  • Tipul de montare
    Through Hole
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Viața mecanică
  • Producător Standard Timp de plumb
    10 Weeks
  • Lungime
    1.286" (32.66mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțimea deasupra bordului
    0.299" (7.60mm)
  • Caracteristici
    Epoxy Sealed Terminals
  • Viața electrică
    10,000 Cycles
  • descriere detaliata
    Dip Switch SPST 12 Position Through Hole Slide (Standard) Actuator 50mA 24VDC
  • Ratingul curent
    50mA
  • Materiale de contact
  • Contactați Finish
    Gold
  • Circuit
    SPST
  • Materialul corpului
    Plastic
  • Tipul actuatorului
    Slide (Standard)
  • Nivelul actuatorului
    Flush, Recessed
206-126RAS
206-126RAS
Descriere: SWITCH SLIDE DIP SPDT 50MA 24V
Producători: CTS Electronic Components
206-1S
206-1S
Descriere: SWITCH SLIDE DIP SPST 50MA 24V
206-2