Acasă > Produse > Întreruperi > Comutatoare DIP > 219-10MSTJRF
Cerere de cotație
românesc
219-10MSTJRF
Cerere de cotație
Preț de referință (în dolari SUA)
In stoc
1000+
Anchetă online
Specificații
  • Număr parc
    219-10MSTJRF
  • Descriere
    SWITCH SLIDE DIP SPST 100MA 20V
  • Modelul ECAD
  • Lavabil
    Yes
  • Voltaj
    20VDC
  • Stilul de terminare
    J Lead
  • Serie
    219
  • Pas
    0.100" (2.54mm), Full
  • ambalare
    Tape & Reel (TR)
  • Alte nume
    219010MSTJRF
    21910MSTJRF
  • Temperatura de Operare
    -55°C ~ 85°C
  • Numărul de poziții
    10
  • Tipul de montare
    Surface Mount
  • Nivelul de sensibilitate la umiditate (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Viața mecanică
  • Producător Standard Timp de plumb
    12 Weeks
  • Lungime
    1.058" (26.87mm)
  • Condiții de stare fără plumb / stare RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Înălțimea deasupra bordului
    0.210" (5.33mm)
  • Caracteristici
    Epoxy Sealed Terminals, Tape Seal
  • Viața electrică
    2,000 Cycles
  • descriere detaliata
    Dip Switch SPST 10 Position Surface Mount Slide (Standard) Actuator 100mA 20VDC
  • Ratingul curent
    100mA